Úvodní stránka Reference Reference Naši partneři Kontakty
 
 
01/06
2017
výcviková mise v kuwaitu...
Z našich prvních výcviků, které se zde na žádost... číst více

vyjednavač teleskopický obušek neodkladná péče TRA střelba z pistole krizová komunikace odvrácení bezprostředního násilí první pomoc krizové varianty ochrana osob CQB ESP MOUT střelecké kurzy SMG ESP Products MŠMT tactical combat casualty care zakonzervování situace tccc střelba z brokovnice close quarter battle shromažďování informací Tactical Rescue Academy taktický výcvik

Kurzy a výcviky - Střelecké kurzy


Veškerý střelecký výcvik je zde koncipován s ohledem na dlouhodobé poznatky a nejmodernější výcvikové trendy reálné střelecké přípravy. Je určen především pro instruktory ozbrojených složek, kteří mají vést své chovance k co nejefektivnějšímu a nejbezpečnějšímu používání zbraně ke služebnímu užití.

Jedná se o komplexní střelecko-taktické bloky, využívající nejnovější světové instruktorské postupy. Po počáteční teorií a prvotním seznámením s technikami následuje suchý trénink a drilový nácvik. Nakonec program přechází do fáze integrace – získávání potřebných reakcí a prověřování dostatečného zautomatizování naučených postupů formou co nejreálnějších modelových situací. Vše je prokládáno přednáškami, kombinovanými s mnoha praktickými ukázkami.

Vyučující instruktoři zde čerpají ze svých domácích i mezinárodních zkušeností, jakož i mnoha let vedení speciální přípravy pro různé oficiální ozbrojené složky ČR.

 
Mapa stránek SW&TT | TacticalTraining.cz na Facebooku - externí odkaz english version