Úvodní stránka Reference Reference Naši partneři Kontakty
 
 
06/07
2017
výcviková mise za velkou...
Právě jsme se vrátili z naší poslední, skoro měs... číst více

krizové varianty vyjednavač MOUT krizová komunikace ochrana osob close quarter battle odvrácení bezprostředního násilí SMG zakonzervování situace střelba z pistole ESP Products tccc MŠMT teleskopický obušek shromažďování informací CQB taktický výcvik první pomoc Tactical Rescue Academy střelba z brokovnice TRA neodkladná péče střelecké kurzy ESP tactical combat casualty care

Kurzy a výcviky - Střelecké kurzy


Veškerý střelecký výcvik je zde koncipován s ohledem na dlouhodobé poznatky a nejmodernější výcvikové trendy reálné střelecké přípravy. Je určen především pro instruktory ozbrojených složek, kteří mají vést své chovance k co nejefektivnějšímu a nejbezpečnějšímu používání zbraně ke služebnímu užití.

Jedná se o komplexní střelecko-taktické bloky, využívající nejnovější světové instruktorské postupy. Po počáteční teorií a prvotním seznámením s technikami následuje suchý trénink a drilový nácvik. Nakonec program přechází do fáze integrace – získávání potřebných reakcí a prověřování dostatečného zautomatizování naučených postupů formou co nejreálnějších modelových situací. Vše je prokládáno přednáškami, kombinovanými s mnoha praktickými ukázkami.

Vyučující instruktoři zde čerpají ze svých domácích i mezinárodních zkušeností, jakož i mnoha let vedení speciální přípravy pro různé oficiální ozbrojené složky ČR.

 
Mapa stránek SW&TT | TacticalTraining.cz na Facebooku - externí odkaz english version