Úvodní stránka Reference Reference Naši partneři Kontakty
 
 
06/07
2017
výcviková mise za velkou...
Právě jsme se vrátili z naší poslední, skoro měs... číst více

CQB ochrana osob neodkladná péče ESP tccc taktický výcvik teleskopický obušek vyjednavač close quarter battle shromažďování informací Tactical Rescue Academy střelecké kurzy zakonzervování situace krizové varianty SMG MOUT střelba z brokovnice tactical combat casualty care krizová komunikace odvrácení bezprostředního násilí MŠMT první pomoc střelba z pistole TRA ESP Products

Kurzy a výcviky - Střelecké kurzy


Veškerý střelecký výcvik je zde koncipován s ohledem na dlouhodobé poznatky a nejmodernější výcvikové trendy reálné střelecké přípravy. Je určen především pro instruktory ozbrojených složek, kteří mají vést své chovance k co nejefektivnějšímu a nejbezpečnějšímu používání zbraně ke služebnímu užití.

Jedná se o komplexní střelecko-taktické bloky, využívající nejnovější světové instruktorské postupy. Po počáteční teorií a prvotním seznámením s technikami následuje suchý trénink a drilový nácvik. Nakonec program přechází do fáze integrace – získávání potřebných reakcí a prověřování dostatečného zautomatizování naučených postupů formou co nejreálnějších modelových situací. Vše je prokládáno přednáškami, kombinovanými s mnoha praktickými ukázkami.

Vyučující instruktoři zde čerpají ze svých domácích i mezinárodních zkušeností, jakož i mnoha let vedení speciální přípravy pro různé oficiální ozbrojené složky ČR.

 
Mapa stránek SW&TT | TacticalTraining.cz na Facebooku - externí odkaz english version