Úvodní stránka Reference Reference Naši partneři Kontakty
 
 
01/06
2017
výcviková mise v kuwaitu...
Z našich prvních výcviků, které se zde na žádost m... číst více

shromažďování informací krizová komunikace MŠMT taktický výcvik vyjednavač Tactical Rescue Academy tccc střelba z pistole ochrana osob odvrácení bezprostředního násilí ESP Products tactical combat casualty care MOUT teleskopický obušek ESP střelba z brokovnice close quarter battle střelecké kurzy SMG neodkladná péče TRA CQB krizové varianty první pomoc zakonzervování situace

Kurzy a výcviky - Kurzy TCCC


Nově vzniklý mezinárodní projekt nazvaný Tactical Rescue Academy. Ten nyní má zvýšit osvětu v oblasti tzv. „neodkladné první pomoci v bojových a extrémních podmínkách“.

I když vychází z původního US armádního programu, snaží se jej více přiblížit reálných podmínkám formou specializovaných modelových situací integrovaného výcviku. Systém přednášený formou nejnovějších světových didaktických trendů byl tak vhodně přizpůsoben pro domácí specifika a některé z kurzů také získaly akreditaci MŠMT.

Po mnoha úspěšně realizovaných pilotních kurzech, organizovaných pro velkou škálu ozbrojených i záchranných složek se nyní naplno otevřela cesta k možnostem širšího zavádění nejnovějších postupů, které vznikaly na bázi zkušeností, zaplacených v posledních konfliktech mnoha tisíci lidských životů.

Více informací o tomto kurzu najdete na webových stránkách Tactical Rescue Academy - externí odkaz.
 
Mapa stránek SW&TT | TacticalTraining.cz na Facebooku - externí odkaz english version