Úvodní stránka Reference Reference Naši partneři Kontakty
 
 
06/07
2017
výcviková mise za velkou ...
Právě jsme se vrátili z naší poslední, skoro měsíc... číst více

close quarter battle shromažďování informací tactical combat casualty care odvrácení bezprostředního násilí ochrana osob střelba z brokovnice ESP neodkladná péče teleskopický obušek ESP Products Tactical Rescue Academy MŠMT tccc krizová komunikace TRA taktický výcvik MOUT střelecké kurzy SMG střelba z pistole zakonzervování situace CQB krizové varianty první pomoc vyjednavač

Kurzy a výcviky - Kurzy TCCC


Nově vzniklý mezinárodní projekt nazvaný Tactical Rescue Academy. Ten nyní má zvýšit osvětu v oblasti tzv. „neodkladné první pomoci v bojových a extrémních podmínkách“.

I když vychází z původního US armádního programu, snaží se jej více přiblížit reálných podmínkám formou specializovaných modelových situací integrovaného výcviku. Systém přednášený formou nejnovějších světových didaktických trendů byl tak vhodně přizpůsoben pro domácí specifika a některé z kurzů také získaly akreditaci MŠMT.

Po mnoha úspěšně realizovaných pilotních kurzech, organizovaných pro velkou škálu ozbrojených i záchranných složek se nyní naplno otevřela cesta k možnostem širšího zavádění nejnovějších postupů, které vznikaly na bázi zkušeností, zaplacených v posledních konfliktech mnoha tisíci lidských životů.

Více informací o tomto kurzu najdete na webových stránkách Tactical Rescue Academy - externí odkaz.
 
Mapa stránek SW&TT | TacticalTraining.cz na Facebooku - externí odkaz english version